212. Milenci
Autor: Josef Hlaváček
(1894 Mladá Boleslav - ?)
datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1916
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 40 x 49 cm
Konec dražby: 09.05.2022 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč