Portrét mladé ženy

Autor: Josef Hlaváček
(1894 Mladá Boleslav - ?)

Signováno vpravo dole, orámováno
Technika: olej na plátně, materiál: plátno
Šířka: 40 cm, výška: 54 cm, rámování: 72 x 58 cm

Konec dražby: 04.11.2020 22:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč