40. Kristus a cizoložnice
Autor: Josef Hlaváček
(1894 Mladá Boleslav - ?)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1935
Šířka: 43 cm, výška: 36 cm, rámování: 48 x 55,5 cm
Konec dražby: 14.02.2023 19:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč