110. Portrét ženy
Autor: Josef Varvažovský
signováno vpravo dole, paspatováno, zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 23 cm, výška: 31 cm, rámování: 39 x 31 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.12.2019 20:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč