110. Portrét ženy

Autor: Josef Varvažovský

signováno vpravo dole, paspatováno, zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 23 cm, výška: 31 cm, rámování: 39 x 31 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 17.12.2019 20:48 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč