29. Portrét jeptišky
Autor: Josef Varvažovský
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskelno, rámováno
Technika: kresba, datace: 1876
Šířka: 16 cm, výška: 24 cm, rámování: 34,5 x 26 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.12.2019 19:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč