10. Stádo ovcí
Autor: Henri Perrin
(1879 - 1944)
signováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 82 cm, výška: 63 cm, rámování: 85 x 105 cm pošk.
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.12.2017 18:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 13 000 Kč