10. Stádo ovcí

Autor: Henri Perrin
(1879 - 1944)

signováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 82 cm, výška: 63 cm, rámování: 85 x 105 cm pošk.
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2017 18:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 13 000 Kč