20. Pařížská dáma u Mouline Rouge

Autor: Jan Šafařík
(1886 Prostějov - 1915 ?)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 31 cm, výška: 46 cm, rámování: 64,5 x 47 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 17.12.2019 19:19 SEČ

Zbývá: 6d 20h 6m 3s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč