Krajina

Autor: Egon Chabert
(1889 Svatonice - 1962 Vídeň, Rakousko)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 74 cm, výška: 60 cm, rámování: 71 x 85 cm

Konec dražby: 10.02.2020 22:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 200 Kč