Město
Autor: Petr Zlámal
(1949 Olomouc)
vlevo dole číslováno 445/2000, tužkou signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 23 cm, výška: 29 cm, rámování: 49,5 x 37 cm
Konec dražby: 22.10.2023 16:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč