42. Chalupa v horách

Autor: Alois Ladislav Vraný
(1851 Čáslav - 1907 Čáslav)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 79 cm

Konec dražby: 17.12.2019 19:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč