77. Nábřeží
Autor: Alois Ladislav Vraný
(1851 Čáslav - 1907 Čáslav)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1927
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 73 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 12.08.2020 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč