1680. Zatiší s uzenáčem a citronem

Autor: Bohumil Bukáček
(1907 Moravské Křižánky - ?)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu, datace: 1985
Šířka: 59,5 cm, výška: 50 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 22:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč