1. V zimě u Kameniček
Autor: Gustav Macoun
(1892 Praha - 1934 Praha)
signováno vlevo dole, na reverzu galerijní štítek, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1930
Šířka: 51,5 cm, výška: 37 cm, rámování: 52 x 67
Stav: odborně restaurováno
Konec dražby: 09.01.2023 20:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč