Kameničky
Autor: Gustav Macoun
(1892 Praha - 1934 Praha)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1929
Šířka: 59 cm, výška: 44 cm, rámování: 61 x 76 cm
Konec dražby: 16.10.2023 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč