Brzké jarní tání - Velký formát

Autor: Gustav Macoun
(1892 Praha - 1934 Praha)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na sololitu
Šířka: 101 cm, výška: 81 cm, rámování: pošk. 98 x 118,5 cm

Konec dražby: 08.03.2021 20:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 500 Kč