Letní den
Autor: Gustav Macoun
(1892 Praha - 1934 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 32 x 35 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2023 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč