Předjaří
Autor: Gustav Macoun
(1892 Praha - 1934 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 49 x 58,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.05.2023 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč