48. Odpočívající baletky

Autor: František Slíž
(1899 Hranice na Moravě - 1979 Beroun)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v blondel rámu
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 67 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 82 cm

Konec dražby: 17.12.2019 19:50 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč