1. Bugatka

Autor: Otakar Švec
(1882 Praha - 1955 Praha)

signováno na plintě, bronzová plastika umístněna na dřevěném podstavci se štítkem z mezinárodní soutěže spolehlivosti Československem, podstavec mírně poškozen
Materiál: bronz/dřevo
Šířka: 54 cm, výška: 28,5 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:00 SEČ

Zbývá: 11d 14h 11m 51s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč