6. Motocyklista - Sluneční paprsek

Autor: Otakar Švec
(1982 Praha - 1955 Praha)

bronzová plastika cca o výšce 26 a délce 52 cm na žulovém podstavci, signováno na plintě vlevo, získáno majitelem na přelomu sedmdesátých a osmdesátých let dvacátého století
Materiál: bronz
Výška: 28 cm, délka: 52 cm

Konec dražby: 28.01.2020 20:05 SEČ

Zbývá: 4d 4h 22m 24s

Vyvolávací cena: 27 000 Kč