129. Chalupa
Autor: František Hála
(1898 Blatná)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 21 cm, rámování: 37 x 44 cm
Konec dražby: 14.02.2023 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč