188. Červánky nad horami
Autor: František Hála
(1898 Blatná)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1970
Šířka: 29 cm, výška: 21 cm, rámování: 39 x 46 cm
Konec dražby: 22.05.2023 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč