52. Chalupy

Autor: Stanislav Holeček
(1900 Kročehlavy (Kladno) - 1976 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1953
Šířka: 41 cm, výška: 31 cm, rámování: 49 x 59 cm

Konec dražby: 17.12.2019 19:51 SEČ

Zbývá: 8d 21h 3m 7s

Vyvolávací cena: 800 Kč