74. Zátiší s ovocem
Autor: Věra Šenková
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1971
Šířka: 31 cm, výška: 30 cm, rámování: 42,5 x 45 cm
Konec dražby: 16.03.2023 20:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč