Rybník

Autor: Jaroslav Trinkmoc

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 31 x 41 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:46 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 850 Kč