Květiny ve váze

Autor: Jaroslav Trinkmoc

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 18 cm, výška: 24 cm, rámování: 34 x 28 cm

Konec dražby: 08.06.2020 22:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč