36. Břízky

Autor: Jaroslav Trinkmoc

signováno vpravo dole tužkou, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 30 x 40 cm
Stav: oděrky na rámu

Konec dražby: 21.10.2019 20:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč