59. Bystřina

Autor: Jaroslav Trinkmoc

signováno vpravo dole
Technika: olej na překližce
Šířka: 28 cm, výška: 36 cm, rámování: 43 x 35 cm

Konec dražby: 17.09.2019 20:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč