Koupající se ženy

Autor: G. Müller
(? Mnichov - ?)

signováno vlevo dole, značeno Mchn, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 56 cm, výška: 43 cm, rámování: 48 x 61 cm

Konec dražby: 20.07.2021 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 600 Kč