Cválající koně

Autor: Břetislav Werner
(1911 Příbram - 1986 Karlovy Varxy)

signováno vlevo dole, na reversu autorský přípis a razítko fondu výtvarného umění Karlovy Vary, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: tempera, materiál: tempera/karton
Šířka: 38 cm, výška: 19 cm, rámování: 36,5 x 55 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč