Kozáci
Autor: Břetislav Werner
(1911 Příbram - 1986 Karlovy Varxy)
volný list, datováno a signováno vlevo dole
Technika: kresba, datace: 1940
Šířka: 44 cm, výška: 60 cm
Konec dražby: 19.12.2023 20:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč