15. Mlha nad krajinou

Autor: Pierre Fleury
(1900 Boulogne sur Seine - 1985 Paříž, Francie)

signováno vlevo dole, na reversu autorský přípis a razítko, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 33 cm, rámování: 52 x 64 cm pošk.

Konec dražby: 17.12.2019 19:14 SEČ

Zbývá: 6d 21h 14m 41s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč