Ženy pod stromy

Autor: Josef Mertlík
(1905 Lampertice - 1978 ?)

signováno vpravo dole, pravděpodobně skica, rámováno později
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 38 x 48 cm

Konec dražby: 17.12.2019 19:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč