124. Konvolut obrazů

Autor: Libor Nosek
(1921 - 2013)

konvolut 4 obrazů, olej/karton, olej/plátno, signováno, rozměry 43x32 až 59x80 cm
Technika: olej na plátně
Šířka: 32 cm, výška: 43 cm, rámování: 59 x 80 cm

Konec dražby: 07.12.2017 20:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 850 Kč