14. Spící dívka
Autor: Karel Veran (Weran)
(1887 Praha - ?)
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 16,5 cm, výška: 23 cm, rámování: 32 x 25 cm
Konec dražby: 17.12.2019 19:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč