Květina ve váze

Autor: Vladimír Beck
(1897 Kroměříž - ?)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 55 cm, rámování: 70 x 64 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 02.03.2020 19:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč