169. Hrad nad řekou
Autor: J.L. Habrová
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 58 cm, výška: 44 cm, rámování: 61 x 73,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.06.2020 21:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč