95. Lodě v přístavu
Autor: Petr Kasner
(1952 Kladno)
signováho a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1986
Šířka: 64 cm, výška: 54 cm, rámování: 64,5 x 74 cm
Konec dražby: 30.11.2021 19:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč