93. Struktury

Autor: Jaroslav Fišer
(1965 Praha)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: digitální tisk, materiál: tisk na plátně, datace: 1989
Šířka: 80 cm, výška: 50 cm, rámování: 51 x 81 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 30.11.2021 19:46 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč