Matka s dítětem

Autor: Václav Novák
(1880 Mělník - 1917 Praha)

signováno na plintě, zespodu vtlačená značka
Materiál: keramika
Výška: 29 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.01.2020 20:53 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč