94. Krkonoše
Autor: Václav Novák
(1880 Mělník - 1917 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 97 cm, výška: 67 cm, rámování: 73 x 103
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.02.2024 20:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč