188. Tajuplný ostrov

Autor: Jiří Winter Neprakta
(1924 Praha - 2011 Praha)

volný list, paspartováno
Šířka: 42 cm, výška: 27 cm, rámování: 40 x 49,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 22.06.2022 20:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč