188. Tajuplný ostrov
Autor: Jiří Winter Neprakta
(1924 Praha - 2011 Praha)
volný list, paspartováno
Šířka: 42 cm, výška: 27 cm, rámování: 40 x 49,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.06.2022 20:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč