28. Divoké prase

Autor: Jiří Winter Neprakta
(1924 Praha - 2011 Praha)

signováno vpravo nahoře, zaskleno, rámováno, získáno přímo od autora
Šířka: 23 cm, výška: 15 cm, rámování: 27 x 36 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 19:13 SEČ

Zbývá: 5d 20h 51m 11s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč