31. Fajnomerida
Autor: Jiří Winter Neprakta
(1924 Praha - 2011 Praha)
signováno vpravo dole, na reverzu autorské razítko Neprakta
ILUSTRACE - J.Hovorka: Erotova encyklopedie: Co je to Fajnomerida? (spartský voják a dívka Fajnomerida)
Kresba č. ENC-11 (Sexbox, č.1, str.27 - 13.1.1993)
Originalita konzultována a potvrzena Nadačním fondem Jiřího Wintera - Neprakty, certifikát pravosti přiložen.
Šířka: 30 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.04.2023 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč