Jelen Hubert

Autor: Jiří Winter Neprakta
(1924 Praha - 2011 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, volný list, číslováno vlevo dole 24/50. Autorský tisk původní ilustrace pro plakát Nepraktovy výstavy v Bukurešti. Originalita konzultována a potvrzena Nadačním fondem Jiřího Wintera - Neprakty, certifikát pravosti přiložen.
Technika: litografie, datace: 1982
Šířka: 51 cm, výška: 51 cm, rámování: volný list 60 x 60 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.07.2022 20:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč