32. Čert a Káča
Autor: Jiří Winter Neprakta
(1924 Praha - 2011 Praha)
signováno a datováno vlevo nahoře v rohu, na reverzu autorské razítko Neprakta, katalogizační číslo 22481
Tohle nebylo dohodnutý, Káčo! O tom, že si s sebou vezmeš maminku, nepadlo ani slovo
Kresba č. 22.481 (Dikobraz r.41, č.45, str.9 - 6.11.1985)
Originalita konzultována a potvrzena Nadačním fondem Jiřího Wintera - Neprakty, certifikát pravosti přiložen.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1985
Šířka: 34 cm, výška: 28,5 cm
Konec dražby: 13.04.2023 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč