33. Eva
Autor: Jiří Winter Neprakta
(1924 Praha - 2011 Praha)
signováno vpravo uprostřed, na reversu autorské razítko Neprakta a katalogizační číslo 28327
ILUSTRACE - Nahá dívka v jezírku s lekníny (Obálka č. 8/1997)
Kresba č. 28.327 (Zahrádkář 1.8.1997)
Originalita konzultována a potvrzena Nadačním fondem Jiřího Wintera - Neprakty, certifikát pravosti přiložen.
Šířka: 25 cm, výška: 29 cm, rámování: volný list 36 x 28 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.04.2023 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč