Thales

Autor: Jiří Winter Neprakta
(1924 Praha - 2011 Praha)

Ilustrace pro Československou televizi Studio Ostrava (Thales( K4-2-10/1972. Cesta za hieroglyfy (Historie začíná v Sumeru III. díl), režie: Jan Flak, naučný pořad 1.3. 1972, vpravo dole popisek autora, jedná se o návrh na ilustraci. Originalita konzultována a potvrzena Nadačním fondem Jiřího Wintera - Neprakty, certifikát pravosti přiložen.
Technika: kresba, datace: 1972
Šířka: 45 cm, výška: 33 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.07.2022 20:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč