Salátka

Autor: Jiří Winter Neprakta
(1924 Praha - 2011 Praha)

Návrh ilustrace pro Československou televizi k pořadu Čeština - jazykový koutek ČsT Praha 31.1. 1989. Jedná se o originální návrh ilustrace pro pořad. Originalita konzultována a potvrzena Nadačním fondem Jiřího Wintera - Neprakty, certifikát pravosti přiložen.
Technika: kresba, datace: 1989
Šířka: 14,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 31 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.07.2022 20:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč