Interview

Autor: Jiří Winter Neprakta
(1924 Praha - 2011 Praha)

Originální návrh ilustrace pro pořad Manželský pětiboj - Československé televize Brno z roku 1987. Originalita konzultována a potvrzena Nadačním fondem Jiřího Wintera - Neprakty, certifikát pravosti přiložen.
Technika: kresba, datace: 1987
Šířka: 20 cm, výška: 18,5 cm, rámování: volný list 31 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.07.2022 20:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč